ZNR ® Profesyonel Ürünler, Güvenilir Çözümler

Hakkımızda

2005 yılında Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ZNR Yapı Kimyasalları,
7.200 m² alanda toz ve sıvı grubu ürünleri üretimi ile yapı kimyasalları için sektöründe stratejik bir bölgede konumlanmıştır.

Pivot bölge olarak bilinen Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi’nden tüm Anadolu’ya ve komşu ülkelere kaliteli ve ekonomik ürünler temin etmektedir.

ZNR Araştırma-Geliştirme (AR-GE) Laboratuvarları daha iyi ve yeni ürünler ortaya çıkarmak için sürekli çalışmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına çok önem veren ZNR, geliştirmekte olduğu yeni ürünlerle inşaat sektörümüze ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

TOBB ve TEPAV Tarafından 3 yıl üst üste “Türkiye’de En Hızlı Büyüyen İlk 100 Firma” arasına girmeye hak kazanmış, ayrıca, Avrupa’nın En Prestijli İş Dünyası Ödülü olan “EUROPEAN BUSINESS AWARDS” da “Ulusal Finalist” olarak Türkiye’yi temsil etme başarısını göstermiştir.

Bu başarılarla iyileştirme çalışmalarına daha da ağırlık veren ZNR Yapı Kimyasalları CE, ISO 9001, TSE, TSEK, ETAG 004 belgelendirmelerini tamamlamış olup, üniversiteler ile işbirliği halinde çalışmalarına devam etmektedir.

Sloganımız olan “Profesyonel ürünler, Güvenilir çözümler” ışığı altında kendimizi sürekli geliştirip, yeni ürünler ve doğru çözümler üretmeye çalışmaktayız.

ZNR Yapı Kimyasalları; iş ortakları, çalışanları ve tedarikçileri ile bir dünya markası olma hedefindedir.

Misyonumuz
Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, profesyonel ürünler üretmek ve güvenilir çözümler bulmak,büyüme hızımızı, gelirimizi ve karlılığımızı maksimize ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza maksimum katkı ve olanak sağlamaktır. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak en büyük arzumuzdur.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kaliteli çözümler yaratmayı, üretmeyi ve pazara sunmayı hedefleyerek hedef kitlemizin ihtiyaçlarını etkili ve hızlı bir sürede cevaplamayı amaçlarız.
Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini profesyonel ürünler ile güvenilir bir şekilde karşılamayı hedefleriz. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle; sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak isteriz. Müşterilerimizin haklarına ve zamanına saygı duyarız.

Sertifikalarımız